Tik šviežia, natūraliai užauginta, ekologiška mėsa

Mūsų šviežios mėsos parduotuvė „Gegio Stalui“ yra įsikūrusi Halės turgavietėje, kuri alsuoja bohemiška laisve, vilioja naujais potyriais, traukia maisto įvairove.
Gal todėl, vos tik atvėrę duris, sparčiai subūrėme ir išskirtinės kokybės, šviežios mėsos mėgėjų būrį. Čia prekiaujame ne tik šviežia mėsa, užauginta ekologiniuose, natūralius pašarus naudojančiuose Lietuvos ūkiuose, bet ir siūlome jos paragauti: mūsų parduotuvėje galite papusryčiauti ar papietauti.
Siekdami patenkinti įvairius ir išskirtinius mūsų klientų poreikius bei leisti jiems nevaržomai mėgautis maisto kūryba, siūlome mėsinių galvijų Aubrakų, Angusų, mišrūnų jautienos, ekologiškos ėrienos, natūraliai užaugintų viščiukų, kalakutų, ančių, patarškų, žąsų, taip pat ir triušių. Mes savo parduotuvėlėje turime ir šaldytų produktų – pagaminome koldūnų su mūsų ūkiuose užauginta mėsa, o ieškantiems vegetariško – kukulių su varške ir špinatais bei varškėtukų.
Skubantiems ar mažylius auginančioms mamytėms visada mielai pasiūlome šviežių jautienos arba kalakutienos dešrelių, traškioms garnyro bulvytėms paruošti turime iš ekologiško ūkio atvežtų ančių taukų.

Atsakingai atsirenkame vietinius, ekologinius ir natūraliai gyvulius auginančius ūkius

Kiekvieną darbo dieną, išskyrus pirmadienį, šviežia mėsa iš Lietuvos ūkių atkeliauja į mūsų šviežios mėsos parduotuvę „Gegio Stalui“. Norime džiuginti savo klientus tik natūraliais ir kokybiškais produktais. Todėl labai kruopščiai ir atsakingai atsirenkame, iš kokių vietinių ūkių tiekti šviežią, ekologišką, natūraliai užaugintą mėsą.

Per paskutinius metus susidraugavome su didžiąja dalimi Lietuvos ūkių šeimininkų, kurie renkasi gal sunkesnį, bet natūralų, ekologinį gyvulių auginimo būdą. Džiugu, kad plečiasi ratas patikimų ūkininkų, su kuriais palaikome dalykinius ryšius, bendromis vertybėmis pagrįstą draugystę.

Užsukite į mūsų parduotuvę, kur visada rasite tik aukščiausios kokybės Lietuvos ūkiuose užaugintos šviežios mėsos!