Tik šviežia, natūraliai užauginta, ekologiška mėsa

Mūsų šviežios mėsos parduotuvė „Gegio Stalui“ yra įsikūrusi mažuoju Monmartru vadinamame Užupyje, kuris alsuoja bohemiška laisve, vilioja naujais potyriais, traukia turiningu kultūriniu gyvenimu.
Gal todėl, vos tik atvėrę duris Užupio širdyje, sparčiai subūrėme ir išskirtinės kokybės, šviežios mėsos mėgėjų būrį. Čia prekiaujame tik šviežia mėsa, užauginta ekologiniuose, natūralius pašarus naudojančiuose Lietuvos ūkiuose.
Siekdami patenkinti įvairius ir išskirtinius mūsų klientų poreikius bei leisti jiems nevaržomai mėgautis maisto kūryba, siūlome mėsinių galvijų Aubrakų, Angusų, mišrūnų jautienos, ekologiškos ėrienos, natūraliai užaugintų viščiukų, kalakutų, ančių, patarškų, žąsų, taip pat ir triušių. Mes savo parduotuvėlėje neturime šaldytų produktų. Žinome, kad tik šviežia mėsa turi vertingų savybių.
Skubantiems ar mažylius auginančioms mamytėms visada mielai pasiūlome šviežių jautienos arba kalakutienos dešrelių, traškioms garnyro bulvytėms paruošti turime iš ekologiško ūkio atvežtų ančių taukų.

Atsakingai atsirenkame vietinius, ekologinius ir natūraliai gyvulius auginančius ūkius

Kiekvieną darbo dieną, išskyrus pirmadienį, šviežia mėsa iš Lietuvos ūkių atkeliauja į mūsų šviežios mėsos parduotuvę „Gegio Stalui“. Norime džiuginti savo klientus tik natūraliais ir kokybiškais produktais. Todėl labai kruopščiai ir atsakingai atsirenkame, iš kokių vietinių ūkių tiekti šviežią, ekologišką, natūraliai užaugintą mėsą.

Per paskutinius metus susidraugavome su didžiąja dalimi Lietuvos ekologinių ūkių šeimininkų, kurie renkasi gal sunkesnį, bet natūralų, ekologinį gyvulių auginimo būdą. Džiugu, kad plečiasi ratas patikimų ūkininkų, su kuriais palaikome dalykinius ryšius, bendromis vertybėmis pagrįstą draugystę.

Užsukite į mūsų parduotuvę Užupyje, kur visada rasite tik aukščiausios kokybės Lietuvos ūkiuose užaugintos šviežios mėsos!